Anonym Absolvent

pred 13 dňami

Atribúty   D C C

CELKOVÉ HODNOTENIE C Pani doktorka je viac umelkyňa ako vyučujúca. Mnohokrát je pre ňu problémové prelnúť hranicu medzi týmito dvoma pojmami. Odbornosť predmetov týkajúcich sa grafiky bola častokrát slabá. Študenti chceli viac pochopiť princípy modernej grafiky, ako vyhovieť jej subjektívnym požiadavkám, ktoré vyžadovala v zadaniach. Pozdvihnúť treba jej prejav, nakoľko na hodinách bola vždy pripravená a snažila sa o naplnenie obsahu informačných listov. Jej prístupnosť bola na tom horšie, nakoľko bola veľmi často odcestovaná a konzultácie s ňou boli možné len prostredníctvom emailu - pozitívne hodnotím minimálne to, že na maily sa snažila vždy reagovať.